Dom i Wnętrze

Podłogi Quick Step – majestic mj 3551  

Wiele osób myśląc o perfekcyjnym wykończeniu swojego mieszkania zwraca szczególną uwagę na podłogę. To ona gwarantuje komfortowe poruszanie się po przestrzeni domowej. Panele Quick Step – majestic mj 3551 są wyjątkowym wyborem, którego nie żałuje żaden klient. Panele Quick Step majestic mj 3551 są w kolorze brązowego dębu przez co idealnie pasują do każdej przytulnej przestrzeni. Nadadzą się w jako wykończenie salonu, pokoju gościnnego, a nawet łazienki!

 

Praktyczna podłoga Quick Step – majestic mj3551

 

Panele Quick Step majestic mj 3551 są bardzo praktyczne – a ten fakt zapewnia im szereg funkcjonalnych dodatków, które skrupulatnie skomponowali projektanci Quick Step. Dzięki nim powstały podłogi, które mogą być idealnie dobrane do każdego pomieszczenia. Wiele osób marzy o wypełnieniu swojej łazienki pięknymi panelami jednak ludzie boją się, że w przeciągi kilku miesięcy panele zatracą swoje właściwości pod wpływem wody i wilgoci. Dodatkowo marzenie o ogrzewaniu podłogowym lega wtedy w gruzach.

 

Jednak te wszystkie marzenia mogą się spełnić. Wystarczy wybrać panele Quick Step majestic mj3551. Ich unikalna budowa sprawia, że nie straszna im wilgoć czy tez podwyższona temperatura! Powłoka HydroSeal została zaprojektowana z myślą o takich miejscach jak łazienka, w których nie sposób uniknąć drobnych zachlapań. To hydrofobowa warstwa, której zadaniem jest odpychanie cząsteczek wody zabezpieczając panele przed wniknięciem do ich wnętrza choć kropelki wilgoci. Dzięki temu panele nie niszczą się od wewnątrz będąc cały czas w odpowiedniej formie.

 

Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe to panele Quick Step są dla niego idealnie skomponowane. Wystarczy tylko wyłożyć pod powierzchnią paneli Quick Step – majestic mj3551 folię specjalnie odbijającą ciepło w kierunku użytkownika. Dodatek niskiego oporu cieplnego paneli sprawi, że w ten sposób ciepło zostanie bardzo szybko przekazane do wnętrza mieszkania. Dodatkowo panele zbudowane są w taki sposób, że podwyższona temperatura nie powoduje destrukcji ich wewnętrznej budowy przez co nie stają się zbyt sztywne ani zbyt plastyczne. Często modele konkurencji nie wytrzymują takich warunków z czasem ulegając pęknięciom zmuszającym do wymiany listew na nowe.

 

Podsumowanie

 

Jak widać panele Quick Step – majestic mj3551 to nie tylko standardowe panele w kolorze dębowego brązu. To również bardzo uniwersalny i funkcjonalny zakup, który wart jest swojej ceny. To właśnie dlatego marka Quick Step posiada tak szeroką gamę zadowolonych użytkowników.