W poszukiwaniu naturalnego piękna

Dom w środku lasu to marzenie niejednego z nas – zazwyczaj inspirujemy się skandynawskimi domami, umiejscowionymi blisko jezior. W polskich warunkach taka zabudowa może jednak kosztować nas sporo wysiłku, głównie administracyjnego. Jak więc zbliżyć się do natury? Warto wybrać dom w konstrukcji szkieletowej.

Dom z drewna – co warto o nim wiedzieć?

Domy drewniane w konstrukcji szkieletowej przywędrowały do nas ze Skandynawii. Takie budownictwo było znane w Polsce już pod koniec XX wieku, jednak wiele wad konstrukcyjnych sprawiało, że niewiele osób decydowało się na takie domostwo. Dzisiaj domy z drewna budują dla nas wyspecjalizowane firmy, które zaproponują nam wspaniałe projekty domów w konstrukcji szkieletowej, ale także ich wybudowanie. Jedną z takich firm jest mawit.com.pl.
Podstawą jest oczywiście projekt. Topowe firmy zaproponują nam wiele interesujących opcji, w tym domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza, jak i domy piętrowe. Powierzchnia użytkowa takich domów rozpoczyna się od 60 metrów kwadratowych. Domy takie często posiadają również garaże. Na projektach widać, że projektanci postawili na przestrzeń oraz światło. Wnętrza są doskonale doświetlone naturalnym światłem, istnieje dużo przeszkleń. Dodatkowym atutem jest także to, jak rozwiązano temat rozlokowania konkretnych pomieszczeń. Dom wewnątrz jest przestronny i jasny!

Budowa domu – czy wymaga zaciągnięcia kredytu?

Budowa domu z drewna jest znacznie tańsza od wybudowania analogicznego domu murowanego. Szacuje się, że koszty są niższe nawet o 35%! Dodatkowo warto wspomnieć, że sam czas budowy jest znacznie krótszy. Gotowy dom, w zależności od stanu, oddaje się po 2 do 8 miesięcy. Topowe firmy zaproponują nam także kompleksowe wykończenie wnętrz, np. poprzez położenie paneli.

Idealna kołdra na l
Jak urządzić salon
Rate This Article:
http://jnbfgk.com/technorattanowe-modulowe-meble-ogrodowe/ http://ultimate-demi.org http://filaria.org