Silnik Stirlinga – idealny na wyjątkowy prezent

Szukasz naprawdę unikalnego, ale jednocześnie ekskluzywnego prezentu? Chcesz obdarować szefa, męża czy teścia upominkiem, który wprawi go w prawdziwe osłupienie? Wybierz silnik Stirlinga, który jest doskonałym pomysłem na prezent dla wszystkich miłośników techniki. Zachwycony będzie nim każdy inżynier, konstruktor bądź technik. Jeśli dodamy do tego, że silnik pokryty jest 24-karatowym złotem, sami zrozumiecie, dlaczego akurat ten gadżet jest tak wyjątkowy.

 

Prezent na każdą okazję: idealneupominki.pl

 

Silnik Stirlinga można wręczyć szefowi czy prezesowi firmy. Chociaż kosztuje sporo, to składka na ten podarunek uratuje budżet na ten cel. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, szefowi nie wypada wręczyć bombonierki z czekoladkami od całej firmy w podziękowaniu za zawodowy sukces czy z okazji urodzin. Chcąc przekazać podziękowania za owocną współpracę i dobre relacje, zarządzający personelem zasługuje na coś naprawdę wyjątkowego. Jesteśmy pewni, że doceni pomysł, zaangażowanie w wyszukanie podarunku i będzie wdzięczny za naprawdę okazały prezent. Przecież ozłocony silnik Stirlinga to nie byle co. To jeden z najbardziej luksusowych prezentów. Wykonany z najlepszej jakości surowców, z dodatkiem szczerego złota.

 

Opis silnika Stirlinga

 

Dlaczego silnik Stirlinga to nie lada gratka dla miłośników techniki? Bo to symbol technologii, innowacyjnych rozwiązań i postępu technologicznego. Podobno w niedalekiej przyszłości to właśnie ten rodzaj silnika ma być używany w samochodach hybrydowych.

Ten industrialny gadżet naprawdę działa. Aby wprawić go w ruch, wystarczy napełnić zbiornik paliwem do lamp naftowych. Po zapaleniu knota silnik zaczyna działać.

Ciekawostką jest fakt, że silnik Stirlinga był niegdyś powszechnie stosowany. Używano go między innymi do napędzania torped, ale też łodzi podwodnych. Wszystko wskazuje na to, że tego rodzaju silnik wróci do łask. Trzeba mieć na uwadze, że generuje on naprawdę mało zanieczyszczeń. W czasach trendu eko to naprawdę ważne.

 

Idealna prezencja

 

Wyobraź sobie, że silnik Stirlinga stoi w Twoim salonie na komodzie ustawionej w centrum reprezentacyjnej części. A może jednak obdarowany będzie wolał postawić go na biurku w swoim gabinecie? Bez względu na to, które miejsce zostanie wybrane, zawsze zyska ono elegancję, prestiż, wyjątkowość i renomę. Silnik pokryty prawdziwym złotem nie jest jedynie zwykłym gadżetem, ale powodem do dumy.

FOLLOW US ON:
Znajdź nowoczesne p
Jak bez remontu odmi
Rate This Article: