Pokój dla nastolatki

Każda nastolatka pragnie mieć swój własny pokój – taki, w którym same mogą dobierać interesujące je meble i dodatki. Zazwyczaj jednak to rodzice podejmują ostateczną decyzję co do tego, jakie meble zostaną zakupione. Dla nich priorytetem jest cena wyposażenia, jego funkcjonalność oraz oczywiście to, aby długo mogło dziecku służyć. Jak połączyć oczekiwania dziecka i rodziców? Okazuje się, że nie jest to trudne!

Łóżko, komoda, regały…

Pierwszym krokiem jest ustalenie, jakie meble będą niezbędne. Poza łóżkiem oraz szafą czy komodami konieczne jest stworzenie dziecku miejsca do nauki. Najodpowiedniejsze będzie biurko wolno stojące, postawione w sąsiedztwie okna (aby móc korzystać jak najdłużej ze światła dziennego). Szukajmy biurka z dodatkowymi szufladami lub też postawmy przy nim regały młodzieżowe, dopasowane kolorystycznie. Będą one służyć do przechowywania książek, zeszytów, przyborów szkolnych i wielu innych przedmiotów.

Ważne jest także oświetlenie pomieszczenia. Konieczne są: lampka nocna umieszczona w pobliżu łóżka, lampka biurkowa umieszczona w miejscu do nauki. Coraz częściej rezygnuje się z oświetlenia centralnego na suficie, zamiast niego wykorzystywane są podwieszane sufity z licznymi lampkami LED.

FOLLOW US ON:
Niezbędne w każdym
Elegancki taras –
Rate This Article:
https://e-oko.com/nowoczesny-fotel-technorattan/ http://datasolutions.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnych-ubezpieczen-dla-kierowcow/ http://mna-sf.org