Parasole ogrodowe nie tylko do prywatnych ogrodów

Zaczyna się wiosna i parasole ogrodowe rozkwitają powoli w ogrodach. Na tarasach, na balkonach, na trawnikach, przy rabatkach. Ale nie tylko tam okazują się niezastąpione. Zobaczymy je coraz częściej w przestrzeni publicznej. W wielu miastach w okresie letnim organizuje się przytulne zakątki do posiedzenia i do wypoczynku, montując nad meblami zewnętrznymi parasole ogrodowe. Takie przytulne zakamarki pod parasolem szczególne znaczenie mają dla właścicieli lokali gastronomicznych, ale też dla właścicieli spa, hoteli czy nawet sklepów lub eleganckich zakładów fryzjerskich czy kosmetycznych. Każde z tych miejsc bowiem warto poszerzyć o strefę zewnętrzną, przeznaczoną dla klientów w okresie wiosenno-letnim.

Strefy zewnętrzne z parasolami ogrodowymi

Parasole ogrodowe warto zamontować szczególnie wtedy, gdy dany lokal ma wyjątkowe otoczenie. Kiedy wychodzi na cudowny ogród czy park. Kiedy roztaczają się z niego piękne widoki. Gdy znajduje się w sercu klimatycznej starówki. Jeśli do dyspozycji mamy patio wewnętrzne czy taras znajdujący się na parterze lub na piętrze, to wtedy warto tam przygotować strefę dla gości. Oprócz mebli ogrodowych przydadzą się na pewno duże parasole. Zwłaszcza tam, gdzie nie ma zadaszenia. W ten sposób zapewnimy gościom komfort przebywania na świeżym powietrzu także podczas słonecznych dni. Nowoczesne, duże parasole z wielostopniową regulacją to gwarancja zacienienia w środku upalnego lata. Znajdziemy je tutaj: gardenspace.pl.

Zaproszenia z parasolami ogrodowymi

Parasole ogrodowe rozłożone przed kawiarnią czy restauracją, pod którymi można się ukryć w trakcie męczącego dnia, to forma pozawerbalnego zaproszenia do danego miejsca. Nic dziwnego więc, że nie tylko lokale gastronomiczne otwierają się na takie rozwiązania. Parasole ogrodowe tworzące przyjemne zakątki spotkamy coraz częściej także przed eleganckimi sklepami, które w ten sposób zachęcają klientów do wizyty, do połączenia zakupów z chwilą relaksu w miłym otoczeniu.

FOLLOW US ON:
Art deco w mieszkani
Meble ogrodowe z tec
Rate This Article: