Oświetlenie- design i technologia marki Labra

W oprawie oświetleniowej estetyczny wygląd musi iść w parze z odpowiednimi wartościami użytkowymi. W przypadku opraw oświetleniowych istotne jest, jakiego rodzaju żarówek można użyć w danym modelu. Kolor, jasność, kąt padania i rodzaj zastosowanego światła to w końcu najważniejszy aspekt oświetlenia. Nawet najpiękniejszy przedmiot nie znajdzie uznania, w oczach klientów, jeśli jego własności świetlne nie osiągną równie wysokiego pułapu, co design.

LABRA Oświetlenie na poziomie

Niewielu jest w naszym kraju producentów opraw oświetleniowych, których produkty łączą atrakcyjny design, dbałość o detal i jakość wykonania, funkcje praktyczne oraz atrakcyjną cenę. Na tym większą uwagę zasługują oprawy oświetleniowe z oferty firmy Labra.

Labra to firma Polska, jednak jej produkty reprezentują najwyższy poziom europejski. Design produktów firmy jest utrzymany w nowoczesnym, niemal minimalistycznym stylu. Proste, geometryczne formy opraw świetnie wpasowują się w klimat współczesnego wnętrza.

Nowoczesna technologia

Ze względu na fakt, że użytkowe cechy produktu są równie ważne, co jego wygląd, oprawy oświetleniowe Labra wyposażone są w innowacyjne technologicznie źródła światła LED. Wszystkie optyki producenta wykonane są z metalizowanego poliwęglanu, a reflektory idealnie wypolerowane, dzięki czemu charakterystyczna jest dla nich trudna do osiągnięcia sprawność świecenia dochodząca do 94 %. Dzięki zastosowanym materiałom oraz właściwej konstrukcji , reflektory odpowiednio ukierunkowują światło, co znacznie ogranicza efekt olśnienia.

Aby pozostać w zgodzie z polityką labra oświetlenie musi sprostać wysokim standardom utrzymywanym przez firmę. Z tego względu zdecydowano się na użycie w produktach wysokiej jakości źródeł światła LED produkcji amerykańskiego pioniera tej dziedziny, firmy CREE. Moduły świetlne oparte są na bazie technologii CoB (Chip- on- Board). Wszystkie są w pełni ściemnialne, oparte na technologii ceramicznej, dzięki czemu posiadają doskonałe właściwości termiczne i wystarczają na bardzo długo. Odpowiednie zasilanie zapewniają zasilacze LED takich producentów, jak TRIDONIC, TCI oraz HEVLAR. To sprawia, że moduły Labra działają bezawaryjnie przez wiele tysięcy godzin.

Perfekcja optyki

Najnowsze dziecko firmy Labra w dziedzinie oświetlenia to technologia Edge.LED, łącząca perfekcyjną optykę oraz zaawansowane technologicznie moduły CREE LED CoB. Dzięki ich przemyślanej konstrukcji zdecydowana większość popularnych opraw dostępnych do tej pory na źródła halogenowe QR111 występuje w wersji LED.

Edge.LED to połączenie jakości i estetyki. Oprawa łagodnie przechodzi w reflektor dzięki specjalnemu pierścieniowi, który można lakierować poza standardowymi kolorami na dowolny kolor z palety RAL. Nie mnie ważną cechą technologii Edge jest możliwość wymiany modułu bez konieczności demontażu całej oprawy, przynajmniej w większości przypadków.

Jak widać na przykładzie firmy Labra oświetlenie wysokiej jakości musi łączyć modernistyczny wygląd z równie modernistycznymi technologiami. Tylko w ten sposób można uzyskać zaawansowany jakościowo, użyteczny produkt.

POST TAGS:
FOLLOW US ON:
Oryginalne rozwiąza
Rate This Article:
http://birchclothing.com/social-media-szkolenie-dla-przedsiebiorcow/ https://sigmasystem.pl http://defendingwisconsin.org