Obraz czy naklejka?

To trudne pytanie, zwłaszcza, że dotyczy dekoracji naszego mieszkania, które ma być wyjątkowe. Materiał i najważniejsze cechy są bardzo odmienne, determinują różne stosowanie naklejek i obrazów w dekoracji wnętrz więc nie da się tych produktów zestawić obok siebie i wybierać jeden z nich.

Obrazy drukowane na zamówienie dostarczane są do klienta w stanie gotowym do powieszenia na ścianie. Podkład to przeważnie powlekane płótno lniane, które przypomina naturalna fakturę obrazów malowanych ręcznie. Ekologiczne farby drukarskie są obojętne dla organizmu człowieka, a maja jedną zaletę – nasycone kolory, które nie blakną po czasie. Jeśli wybierzemy dobre zdjęcie i prawidłowo skomponujemy obraz, efekt będzie znakomity. Cały proces wyboru zdjęcia do wydruku, komponowania obrazu i zamawiania odbywa się na specjalnej stronie internetowej. Możemy stworzyć w domu galerię sztuki, ale radzimy odejść od motywów związanych z kopiami obrazów starych mistrzów w kierunku wydruku kolekcji ciekawych zdjęć.

Naklejki raczej nie nadają się do salonu, ponieważ z uwagi na niewielką grubość niezbyt dobrze prezentują się na ścianie. Z kolei w kuchni naklejki to wspaniała dekoracja. Można oklejać meble kuchenne, sprzęt, zwłaszcza lodówki, naklejki mogą również zastąpić płytki ceramiczne. Kompozycje są naprawdę ciekawe i kolorowe, trzeba pamiętać aby nie przesadzić. Dekoracja naklejkami to ma być akcent kolorystyczny, a nie główny element aranżacji wnętrza. Naklejki są tańsze od obrazów, ale aplikacja wymaga wprawy.

FOLLOW US ON:
Elegancka i funkcjon
Rate This Article:
https://sigmasystem.pl http://castle-cgi.com https://mastermedia.info.pl