Nowoczesne donice

Nowoczesność lubi efektowne przekształcenia. Zwykłe miejsca, które stają się nadzwyczajne dzięki kreatywnemu podejściu, pięknym przedmiotom, niebanalnym połączeniom, ciekawej kolorystyce. Takim obszarem ujawniania się nowoczesnej estetyki z całą pewnością są współczesne domy oraz ogrody. Zaś donice ogrodowe to motywy dekoracyjne, które ułatwiają zaskakujące metamorfozy. Umożliwiają przemianę zwykłego balkonu, tarasu czy altanki w sferę elegancji, oryginalności i przytulności. Kilka donic ogrodowych może odmienić każdy zakamarek czy reprezentacyjną strefę wejściową.

Nowoczesne donice z technorattanu

Współczesne ogrody kochają także technorattan. Za jego właściwości praktyczne i estetyczne. Nie tylko meble technorattanowe zdobywają ogrodową przestrzeń, ale też nowoczesne donice wykonane z tego materiału cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, prezentują się doskonale, o czym przekonamy się na gardenspace.pl.

Nowoczesne donice ze stali

Niezwykle atrakcyjnie wyglądają także nowoczesne donice do ogrodu z ocynkowanej stali malowanej proszkowo. Donice te często stanowią konstrukcję złożoną z kilku donic połączonych ramą. Tego typu donice to trochę taka zabawa przestrzenią i w przestrzeni. Rośliny umieszczone w pojemnikach wiszą nad ziemią, a całość konstrukcji wypełnia ogrodowe tło.

Donice i kosze rattanowe

Nowoczesność to nie tylko innowacyjne materiały, ale także powrót do tradycji rzemieślniczej i do natury. Przykładem takiej nowoczesnej reinterpretacji klasyki są zjawiskowe donice i kosze wyplatane z rattanu. O bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Wspaniale wyglądać będą na romantycznej werandzie w rustykalnym stylu. Ale równie dobrze można je potraktować jako element aranżacji kuchennej w wiejskim stylu.

Plakat z mapą świa
Czy mieszkanie w dre
Rate This Article: