Nowe meble do ogrodu? Postaw na zestaw rattanowy!

Nowe meble do ogrodu? Postaw na zestaw rattanowy!

Technorattan, drewno, tworzywa sztuczne, metal… Wczesną wiosną hipermarkety i sklepy z wyposażeniem outdoorowym zalewa fala najróżniejszych mebli dedykowanych ogrodom. Wśród dostępnych opcji szczególnie dużym zainteresowaniem trendsetterów cieszą się w tym sezonie modele wykonane z rattanu. Czy warto postawić na tego typu wyposażenie tarasowe? Sprawdź!

Ogród w naturalnym stylu

Meble i dodatki wykonane z naturalnych materiałów stają się coraz popularniejsze. Chętnie odchodzimy od minimalistycznych, zimnych kompozycji na rzecz bardziej swobodnych i naturalnych aranżacji. W najświeższe trendy doskonale wpisują się meble ogrodowe wyplatane z rattanu – egzotycznego materiału pozyskiwanego z giętkich pni palm rotangowych. Pędy rotangu można dowolnie formować, co pozwala na wyplatanie ciekawych mebli o różnorodnych kształtach. Meble wykonane z rattanu są odporne na promieniowanie UV. Odpowiednio zaimpregnowane fotele czy krzesła będą przez długie lata służyć w nienagannej kondycji.

Wybór rattanowego wyposażenia jest ogromny.  W dobrych sklepach znajdziesz zarówno standardowe komplety składające się ze stolików i krzeseł, jak i ekskluzywne sofy, huśtawki i designerskie fotele.

Stylowy zestaw rattanowy nie tylko do ogrodu

Zestaw rattanowy sprawdzi się nie tylko na tarasowych deskach, ale również w modnym salonie! Stół tekowy zestawiony z wyplatanymi z rattanu siedziskami będzie idealnie komponował się zarówno z wnętrzem zaprojektowanym w klasycznym stylu, jak i nowoczesną kompozycją. Uzupełnienie minimalistycznej aranżacji o meble i dodatki z naturalnych surowców to pewny sposób na ożywienie pomieszczenia oraz nadanie mu ciepłego wyrazu i nieoczywistego charakteru.

POMYSŁY NA WYSTRÓJ
Schody dywanowe - cz
Rate This Article:
zobacz wiecej http://wtfskf.org/lampion-solarny-nietuzinkowy-sposob-na-oswietlenie/ https://hanza.edu.pl