Meble na nowoczesny taras

Nowoczesny taras jest przestrzenią, która zachwyca dopracowaną do perfekcji estetyką i funkcjonalnością. W projektach wziętych architektów nie ma miejsca na przypadek i nieprzemyślane rozwiązania. Jakie meble wybrać, aby patio prezentowało się stylowo, a jednocześnie zapewniało wygodę domownikom i gościom? Sprawdź!

Technorattanowe meble na nowoczesny taras

Materiałem, który niezmiennie od kilku sezonów wiedzie prym w modnych ogrodach i zewnętrznych strefach publicznych jest technorattan – tworzywo, które do złudzenia przypomina naturalną substancję pozyskiwaną z giętkich pni palm rotangowych. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, technorattan wykazuje ponadprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne. Zwarta, nieporowata struktura nie chłonie wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu meble (nawet białe) zachowują swoją nieskazitelną strukturę przez wiele lat.

Aby nowoczesny taras prezentował się niezwykle elegancko, warto zrezygnować z klasycznych stołów i krzeseł na rzecz mebli, które mogłyby stanąć w eleganckim salonie – kanap. Obawiasz się, że tapicerowane meble nie zdadzą egzaminu w wymagającym, zewnętrznym środowisku? W takim razie spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! W dobrych sklepach znajdziesz wysokiej klasy, niezwykle stylowe kanapy o modułowej budowie, które wyposażone są w poduszki impregnowane teflonem. Ochronna warstwa zabezpiecza materiał  i sprawia, że nawet jasne tkaniny prezentują się nienagannie pomimo kontaktu z wilgocią i brudem.

Technorattan zimą

Koniec sezonu na wylegiwanie się w ogrodzie nie oznacza konieczności chowania mebli do ciasnej piwnicy czy garażu. Mimo tego, że jesienne przymrozki i zimowa plucha nie wpłyną negatywnie na ulubione meble, to warto wzbogacić swoją ogrodową kolekcję o pokrowce, które przedłużą żywotność mebli.

 

Grille gazowe – cz
Taras, który stanie
Rate This Article:
http://mebledzieciece.info.pl http://mna-sf.org http://adaptacjawnetrz.pl