Czy technorattan będzie trafnym wyborem na taras?

Czy technorattan będzie trafnym wyborem na taras?

Wśród licznych propozycji na aranżację tarasu meble technorattanowe od lat biją rekordy popularności. Nie powinno to dziwić: są nie tylko piękne, ale również stworzone w taki sposób, aby przez długie lata cieszyć nasze oczy. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych? Czy wybór takich mebli faktycznie wpłynie pozytywnie na nasz taras? Jak jeszcze urozmaicić przestrzeń tarasową?

Technorattan na naszych tarasach

Pierwotnie technorattan miał być jedynie chwilowym zastępcą klasycznych i naturalnych włókien rotangowych. Z czasem zyskał jednak taką sławę, że dzisiaj nie wyobrażamy sobie naszych ogrodów czy tarasów bez tego tworzywa. Meble technorattanowe są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Technorattan posiada nieporowatą strukturę, przez co do jego wnętrza nie wnika brud czy wilgoć – to niezwykle istotne dla utrzymania trwałości mebla. Takie rozwiązanie sprawia także, że czyszczenie takiego mebla nie sprawia żadnych problemów.

Jakie rozwiązania znajdziemy wśród licznych kolekcji technorattanowych? Projektanci dają nam bardzo szeroki wybór. Możemy zdecydować się na klasyczne sofy, które doskonale sprawdzą się na tarasach, jak i w ogrodach. Alternatywą mogą być wygodne fotele czy krzesła, niewielkie stoliczki kawowe czy obszerne stoły rozkładane. Jeśli pragniemy czegoś nietuzinkowego możemy wybrać leżanki.

Taras nie tylko latem…

Aby móc cieszyć się chwilami na tarasie również wiosną i jesienią warto pomyśleć o rozwiązaniu jakim są tarasole. Ten nowoczesny sposób na zadaszenie tarasu to idealne rozwiązanie dla osób szukających estetycznych i funkcjonalnych dodatków. Tarasole wznoszone są na konstrukcjach aluminiowych malowanych proszkowo, co minimalizuje ryzyko powstawania rdzy. Zadaszenie tworzone jest z aluminiowych lameli lub też tkanin poliestrowych. Dach może być sterowany manualnie lub automatycznie, przy pomocy dedykowanego pilota.

Zabudowa tarasu –
Komplety ogrodowe dl
Rate This Article:
http://aaron.net.pl http://mebledzieciece.info.pl http://jakategocena.pl